Львів – Дніпро: діалог без стереотипів


Львів – Дніпро: діалог без стереотипів


Громадська організація «Творче місто» (Дніпро) та Централізована бібліотечна система для дорослих міста Дніпра оголошують відбір учасників для проекту «Львів-Дніпро: діалог без стереотипів», що відбудеться наприкінці вересня (28.09-30.09).

Проект полягає у триденному культурному візиті молодих львівських письменників та організаторів літературних заходів до Дніпра.

До участі запрошуються: молоді письменники та організатори літературних заходів зі Львова. Вік учасників від 18 до 35 років.

Під час візиту молоді літератори матимуть змогу познайомитись з історією та досягненнями Дніпра, з його літературним надбанням. Планується проведення виступів для громади Дніпра в міських бібліотеках, як загальновизнаних доступних культурних майданчиків для творчої молоді міста.

В рамках візиту заплановано зустрічі з місцевими письменниками, молодіжним громадським культурним активом міста, представниками міської ради.

Проект направлений на подолання міфів про несумісність Сходу та Заходу України шляхом налагодження діалогу та зв’язків між творчою молоддю Львова та Дніпра.

Однією з умов участі, в разі проходження відбору, є створення та показ презентації літературного Львова (різних аспектів) в рамках публічних виступів у Дніпрі.

За підсумками візиту молоді літератори мають створити есе за своїми враженнями від Дніпра. Есе буде опубліковано на інтернет-ресурсах проекту.

Для участі у необхідно надіслати на адресу dnipro-lvivproject@ukr.net мотиваційний лист та коротку творчу біографію. Документи приймаються до 12 вересня. Про результати відбору буде повідомлено індивідуально.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії.

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Культурная карта Днепропетровска

Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!