Сходи Дніпропетровського художнього музею перетворено на арт-об'єкт


Сходи Дніпропетровського художнього музею перетворено на арт-об'єкт


Дніпропетровський художній музей змінює свій вигляд. Громадська організація “Творче місто” перетворила сходи музею на новий арт-об’єкт, присвячений творчості видатного художника-символіста Михаїла Івановича Сапожникова.

Таємничий світ символів Сапожникова — це міфологічні образи й герої казок, природна стихія і містика. Його цікавлять не конкретні образи і події, а весь світ в його передвічній круговерті і людина в ньому. М. І. Сапожников осягає історію людства і все, що ним створено, в глобальних, космічних масштабах.
Відтепер магія образотворчого мистецтва буде захоплювати відвідувачів музею в буквальному сенсі з першої сходинки.

Над проектом працювали Володимир Недогода, Марія Козолуп, Олена Шульга, Антон Кобленц, Юлія Шульга. Це вже другий проект з циклу, що проводиться “Творчим містом” разом із Художнім музеєм за сприяння Управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації. Раніше експозицію музею було доповнено інтерактивною інформацією, що можна отримувати безпосередньо біля експонатів за допомогою смартфону.

Окремо слід зазначити, що проект не відбувся б без неоціненної волонтерської допомоги Дмитра Іванова, Петра Козолуп, Ігоря Литовченка, Михаїла Товстоус, а також десантника АТО, що побажав залишитись невідомим.

Проект було створено в рамках програми ГО “Творче місто” по ревіталізації громадських просторів Дніпра.
Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Культурная карта Днепропетровска

Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!