Творче місто приймає участь в міжнародному семінарі «Збереження та ревіталізація культурної спадщини»
З 14 по 16 квітня у Львові в рамках проекту CHOICE відбудеться міжнародний семінарі «Збереження та ревіталізація культурної спадщини: методи і практики.» Громадська організація «Творче місто» приймає участь у заході.

Влучна англомовна абревіатура CHOICE представляє дворічний проект з охорони і переосмислення культурної спадщини, посилення потенціалу громадських організацій у сфері культури – CHOICE – Cultural Heritage: Opportunity for Improving Civic Engagement” (Культурна спадщина і сучасність).

Проект буде здійснюватися в Україні, Білорусі, Молдові і Вірменії у рамках програми Східного партнерства та за підтримки Європейського Союзу. Консультаційну, інформаційну підтримку учасникам в Україні надаватиме Центр культурного менеджменту (м. Львів), який також буде проводити моніторинг проекту.

Проект «CHOICE» розглядає культурну спадщину як ресурс для розвитку і зміцнення сучасної української ідентичності та європейського цивілізаційного вибору України. Ініціатори проекту підтримають інноваційні підходи і відповідні ініціативи громадян, які включатимуть спадщину в сучасне культурне життя українського суспільства.

В рамках семінару відбудуться виступи та дискусії з питань партисипативного культурного мапування міст; участі бізнесу, громад та влади в спільному вирішенні питань збереження культурної спадщини; досвід приватних музеїв та галерей та ін.

Різноманіття учасників та країн дасть змогу для вибору найкращих практик в локальних проектах зі збереження культурної спадщини.

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Культурная карта Днепропетровска

Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!