Творче місто прймає участь у створені креативного простору "Нумо"


Творче місто прймає участь у створені креативного простору "Нумо"


Громадська організація «ІТ-рух» спільно Національним Гірничим Університетом відкривають у Дніпропетровську новий креативний простір «Нумо». Наповненням культурно-просвітницької програми закладу буде займатись «Творче місто» — співзасновник та член «ІТ-Рух».

Заклад, що розташовано за адресою пр. К. Маркса, 17, вміщує в себе зону коворкінга, лекційну залу на 50 місць, кухню та зону відпочинку.

Головною метою є створення зручного закладу для роботи, інтелектуального розвитку та культурного відпочинку. Програма заходів "Нумо" включатиме в себе чимало просвітницьких заходів: іноземні мови, публічні виступи, бізнес-школи, тренінги, соціальні питання, дистанційне навчання та багато іншого. Чи мала увага приділяється залученню молоді та створенню спеціальних програм для студентства, а базовим резідентом закладу стане молода та амбіційна команда з одноіменною назвою - «Numo International».

Засновники креативного простору «Нумо» впевнені, що заклад стане для багатьох майданчиком для реалізацій своїх ідей та яскравим культурним центром на мапі міста.

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Культурная карта Днепропетровска

Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!