Зустрічаймо Новий рік зі «Співаником»!


Зустрічаймо Новий рік зі «Співаником»!


Розпочинається гаряча пора зимових свят із традиційними танцями та піснями. Гурт «Вертеп» саме до цієї пори підготував сюрприз для своїх прихильників: новий альбом найвідоміших народних пісень «Співаник»!

Цей альбом є другою платівкою, яку презентуватимуть музики цього року і п’ятою в загальній дискографії гурту. На відміну від весняного та досить експериментального альбому «Віршоспіви», основу якого складали джаз-рокові та ф‘южн-награвання на вірші сучасних українських поетів, «Співаник» є легковпізнаваним та етнічно-рідним для слухача від 5 до 95 (а дай Боже Вам здоров‘я й до 125) років. Усім знані пісні можна буде легко підспівати за святковим столом, розучувати на шкільних уроках музики, а чи піднімати ними настрій, слухаючи в ранковому плеєрі або автомагнітолі!

На слухачів «Співаника» чекає звичний набір музичних інструментів України – від бандури й сопілки до баяна та бухала. Виконання традиційних пісень приємно здивує розмаїттям: тут і акапельні солоспіви, й дуети, й гучні хори. Пісні на альбомі підібрані за принципом мозаїки: тужливі застільні композиції, весільно-танцювальні пісні, героїчний епос та жартівливі пісні складуться в цілісну картину почуттів слухача. Присутні на альбомі й цілих два славня – гімн українських січових стрільців «Ой, у лузі червона калина похилилася» та народня версія гімну України.

Гармонійно оздобили платівку «Співаник» роботи відомої полтавської художниці Тетяни Кобзар, картини якої представлені в приватних колекціях багатьох країн світу. Над дизайном альбому спільно працювали молоді дніпропетровські дизайнери Дарія Малиновська та Володимир Недогода, фотосесію оновленого складу «Вертепу» здійснено талановитим дніпропетровським фотографом Олександром (Пушкіним) Кузьмюком.
Тож не баріться, просто зараз можна скачати кілька пісень альбому для ознайомлення на сторінці гурту «Вертеп», а потім придбати «Співаник» у звичайній чи інтернет-крамниці.

Трек-лист альбому:


1. Пливе човен
2. Била мене мати
3. Ой, чорна я си чорна
4. Зеленеє жито
5. Ой, на горі на Маківці
6. Ой чий то кінь стоїть
7. Цвіте терен
8. Горіла сосна
9. Їхав козак за Дунай
10. Ніч яка місячна
11. Чом ти не прийшов
12. Ой у вишневому саду
13. Ой на горі та й женці жнуть
14. Місяць на небі
15. Їхали козаки із Дону додому
16. Ой у лузі червона калина
17. Летіла зозуля
18. Славень (Гімн Украни)


Партнерами виходу альбому стали Юрій Щербак, громадянський актив Дніпра ГРАД, та фонд Святослава Олійника «Культурна столиця».


Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!