Пішов з життя вокаліст "Братів Гадюкіних"


Пішов з життя вокаліст "Братів Гадюкіних"


Сьогодні, після тривалої боротьби з важкою хворобою пішов із життя Сергій Кузьминський . На жаль, втішні прогнози лікарів не справдилися, і сьогодні Україна втратили справжнього музиканта й людину.

Гурт "Брати Гадюкіни" та сім'я Кузі висловлюють подяку всім тим, хто підтримував його під час хвороби.

Час та місце останнього прощання з музикантом буде оголошено пізніше.
Нагадаємо, що Сергію Кузьмінському весною цього року поставили діагноз — злоякісна пухлина гортані третього ступеню. Він боровся з онкозахворюванням.

За твердженням лікарів, після проведення першого сеансу хіміотерапії пухлина зменшилась на 70%, але у хворого спостерігалося важке проявлення побічних ефектів, викликаних радикальними методами лікування та наявністю хронічного гепатиту С.

Ще недавно розглядалося питання продовження лікування Сергія закордоном.

"Брати Гадюкіни" - західноукраїнська панк-фолк-блюз-група. Припанковані українські тексти і добре зіграна музика різних стилів, такі як блюз, рок-н-рол, реґі тощо. Група створилася влітку 1988 року в місті Львів. До складу їхнього дебютного альбому "Всьо чотко" увійшло багато пісень, які пізніше стали найбільшими хітами гурту.

Перший склад гурту: Сергій "Кузя" Кузьмінський (вокал, клавішні, пісні); Олександр "Шуля" Ємець (сакс); Андрій Партика (гітара); Михайло Лундін (барабани); Олександр Гамбург (бас, вокал).

Відомі їхні пісні: "Всьо чотко!", "Файне місто Тернопіль", "Ми хлопці з Бандерштадту", "Було не любити", "Наркомани на городі", "Аривідерчі, Рома", "Бай, бай, мила", "117 стаття", "Карпати програли футбол".

За матеріалами bratstvo.info


Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!