АнтитілА та Табула Раса створюють «Полінезійську зиму»


АнтитілА та Табула Раса створюють «Полінезійську зиму»


Кілька днів тому два українські рок-колективи Табула Раса та АнтитілА закінчили запис спільної пісні під назвою «Полінезійська зима». Так як давні дружні стосунки між гуртами пронизані взаємоповагою та симпатією до творчості один одного, то спільний запис пісні був лише справою часу. За основу було взято пісню Табули Раси, дописано текст вокалістом гурту АнтитілА Тарасом Тополею, та спільно попрацьовано над новим аранжуванням. Що цікаво, нова версія пісні виконується одразу двома мовами – українською та російською. Студійний запис пройшов без ексцесів, все було дуже позитивно, енергійно, професійно та так, ніби хлопці пишуть вже не першу спільну пісню.

Тарас Тополя, вокаліст гурту АнтитілА: «Після того, коли ми почули пісню «Полінезійська зима», ми запропонували, і тепер робимо разом, таку спільну, світлу, позитивну пісню, для того, аби люди відчували тепло и радість прослуховуючи це, і заходили в холодну зиму з гарним настроєм та усмішками».

Олег Лапоногов, вокаліст гурту Табула Раса: «Це наш обов’язок дарувати людям посмішку. Це саме головне, що потрібно для музиканта, коли є спілкування і гарний настрій. В пісні йде мова про нашу Землю, про нашу земну кулю, яку треба берегти. І хто, як не люди можуть її зберегти. І все, що від нас потрібно, це просто кохати один одного. Про це і пісня».

Результат спільної роботи українських рокерів можна буде почути в листопаді цього року, на початок якого заплановано вихід «Полінезійської зими» в український радіопростір, а також побачити у відеокліпі, який планується зняти найближчим часом.

Олег Лапоногов та Тарас Тополя розповідають про пісню: http://www.youtube.com/watch?v=nCvHnq3AJ8o

А тим часом новий сингл і кліп гурту АнтитілА «Невидимка» впевнено підкорює серця всіх небайдужих. Пісня, презентація кліпу на яку відбулася 6 вересня в дуже незвичайному місці - конференц-залі Київської міської клінічної лікарні № 1, вже щільно «осіла» в багатьох теле і радіоефірах, і з кожним новим днем ​​знаходить все більше і більше шанувальників. «Невидимка» - соціально орієнтована пісня, яка зачіпає проблему абортів в Україні і закликає до вибору материнства і народження дитини. АнтитілА два роки йшли до того, щоб зняти відео на цю пісню, і голосно заявити про свою соціальну позицію щодо цього, вкрай важливого питання.


  АнтитілА

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!