Gorchitza Live Project видали дебютний альбом

18 квітня український електронний проект Gorchitza Live Project презентував свій дебютний альбом «Highlights». Платівку випущено рекординговою компанією Lavina Music, яка нещодавно підписала контракт з Gorchitza Live Project.

Gorchitza Live Project – це музичний проект, головною ідеєю якого є створення «справжньої» музики, насамперед орієнтованої на якість. Гурт «виріс» із співпраці композитора та аранжувальника Олексія Gorchitza з вокалісткою Allois, власницею вишуканого «чорного» вокалу, що раніше працювала з багатьма київськими діджеями. Перший же їх спільний трек «Kiss Me Loneliness» сколихнув вітчизняний радіопростір, здобувши схвалення критиків та інтерес меломанів усієї країни.

Gorchitza Live Project у повному складі – це автор і фронтмен проекту Льоша Gorchitza, вокалістка та автор вокальних партій Allois, гітаріст Олексій Єлісєєв, барабанщик Олег «Кузя» Кузьменко та бас-гітарист Ярік.

До дебютного альбому Gorchitza Live Project «Highlights» увійшли 6 оригінальних треків, а також ремікси від українських i британських музикантів – в тому числі Apollo 440. В якості бонуса на платівці розміщений відеокліп на пісню «One New Message».
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.