Trio D'en Bas. Биография


Trio D'en Bas. Биография


Це наша гарна історія

Заснування у 2003 році гурту Trio D'en Bas («Тріо з низів») — результат творчого шляху трьох непересічних музикантів: Арно Руане, Йоанна Шедта та Самюеля Бурія. Перед тим, кожен з них набував різноманітного досвіду, вдосконалював свою майстерність у співпраці з артистами різних напрямків, що врешті-решт привело їх до міждисплінарної мистецької Компанії Lubat de Gasconha. Вважаючи дружбу основою стосунків, гостроту яким надає людська притча, вони цілком логічно зблизилися завдяки спільному потягу до пошуку та експерименту.

Сьогодні гурт «Тріо з низів» поволі, але наполегливо робить свою справу, наче селянин, що оре поле, — ця метафора дає нам образ справжніх трудівників музичної справи, майстрів звуку, підмайстрів-артистів, що навчаються протягом усього життя. Гурт «З низів» робить свідомий вибір, щоб залишатись тісно пов’язаним з реаліями мінливого художнього простору. Гурт відстоює соціальні підходи до музики і до мистецтва взагалі. Суспільний відхід від усього комерційного стає для них джерелом натхнення. На сцені художні та естетичні засоби гурту спрямовані на наближення до глядача та інтерактивне спілкування з ним, що стає рушійною силою вистави. Роблячи такий вибір, вони наче звертають свій погляд на «суспільство спектаклю», позаяк художні засоби є одночасно й політичними технологіями.

Смак до незвичних рішень підводить їх до ідеї «високої музики для низів Франції»: ідеального уявлення про доступне та вимогливе мистецтво, що має на меті повернути кожному можливість знову стати власником своєї частки мозку, яка досі належала тому, хто більше пропонував.

Музика гурту «Тріо з низів» вибудовується на різноманітних впливах, що привносить кожен з її учасників. Будучи прихильниками колажу, синтезу та зміщення різних музичних форм, вони знаходять в розмаїтті засобів та у відсутності обмежень саме той зв’язуючи фактор, що творить цілісність творчого шляху групи.

З року у рік «Тріо з низів» мандрує з концертами в оригінальній версії «Тріо» та синтезованими формами, що повстають з мистецької співпраці. Завдяки використанню ними різних форм мистецтва та їх плідним зустрічам з іншими артистами, ми відкриваємо для себе ще один важливий бік творчості цих музикантів: блискавичні експерименти, унікальні постановки, зустрічі, метою та завданням яких є виключно взаємне збагачення та співставлення ідей та засобів. Зрештою, йдеться про те головне, що можна отримати від творчого спілкування.

Сайт гурту

  Trio Den Bas

 

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!