У Дніпропетровську пройде арт-фестиваль «Прописка у мистецькому кварталі»


У святковій програмі Дня міста Дніпропетровська вперше буде проведено захід, до реалізації якого залучені представники різних видів мистецтва: актори і художники, музиканти і архітектори, дизайнери і фольклористи, кінематографісти і літератори, фотохудожники і книговидавці, майстри народного мистецтва і художники костюму.

Мета проекту, що підготовлений Дніпропетровським Будинком мистецтв, передбачає демонстрацію для мешканців та гостей міста творчих досягнень митців у різних формах : презентації нових робіт, вернісаж і виставка-продаж, знайомство з творчими об’єднаннями, новими виданими книгами, журналами, створеними фільмами, концертні виступи фольклорних колективів, юних вокалістів і музикантів. У Рік, оголошений Президентом України В.Ф.Януковичем Роком культури, на центральному проспекті міста відкриється МИСТЕЦЬКИЙ КВАРТАЛ (своєрідне місце де об’єднані кращі мистецькі сили Дніпропетровська). Всі мешканці, що «заселять» квартал цього дня, отримують в ньому своєрідну прописку і свідоцтво про це у вигляді паспорту Мистецького кварталу. Першими поставити розпис у «Паспортній книзі Мистецького кварталу Дніпропетровська» запрошені провідні митці і меценати. Як і годиться протягом свята у Мистецькому кварталі як і у будь-якому мікрорайоні міста буде презентовано свій «книжковий магазин», «творча лабораторія», «дитячий майданчик для малечі». «сувенірна лавка», «майбутній музей», «паспортний стіл» тощо.

Мешканці міста зможуть познайомитись з творчими здобутками осередків творчих спілок України: творами образотворчого мистецтва (живопис, графіка), з архітектурними проектами майбутніх новобудов у Дніпропетровську, пропозиціями дизайнерського оформлення міського простору, фотосвітлинами чарівних куточків України, творчими пошуками і досягненнями юних художників. На пам’ять можна буде придбати мистецькі твори майстрів народного мистецтва : вишиванки і гончарні вироби, іграшки з екологічно чистих природних матеріалів, чарівний петриківський розпис, соломо і лозоплетіння, ткані та вишиті рушники і серветки, дерев’яні іграшки і бурштинові (янтарні) прикраси, що підготували члени Об’єднання майстрів народного мистецтва Будинку мистецтв, Заслужені майстри народної творчості України і члени Національної Спілки народних майстрів України. «Тимчасову прописку» у Мистецькому кварталі у День міста Дніпропетровська отримають і відомі майстри, що презентують свої твори у кварталі із інших міст України: Луцька і Ніжина, Львова і Полтави, Мелітополя і Запоріжжя, Павлограду і Кривого Рогу. Можна буде придбати прекрасні фотоальбоми про наше рідне місто, книги про його славних людей, історію і сьогодення.

В.В.Слобода.


Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!