Вітаємо з Днем Незалежності України!


Вітаємо з Днем Незалежності України!


Друзі!

Організатори фестивалю Артмісто щиро вітають вас з Днем Незалежності України! Розвиток культури молодої держави — найголовніша та найважливіша ціль. Саме від рівня власної культури залежать будь-які якісні зміни в суспільстві. Підтримка талановитої української молоді — це внесок у розвиток самих себе, адже це дає ще більше цікавих витворів мистецтва, ще більше яскравих культурних подій, робить наше культурне життя та життя наших нащадків ще більш збагаченими, підіймає на новий рівень.

Фестиваль Артмісто — це свято, яке ми робимо разом. Наша мета — показати наскільки різноманітною та насиченою є наша культура вже сьогодні і якого рівня вона може сягнути вже завтра завдяки спільним зусиллям. Це захід, в якому кожний внесок — це вагома підтримка українських митців, які віддячать вам сторицею. Адже всі зібрані кошти підуть на організацію ще більш неповторного свята та створення нових арт-об'єктів, що прикрасять наше з вами місто.

Нагадуємо, що на честь Дня Незалежності ми проводимо спеціальну акцію. Саме сьогодні, 24 серпня купуйте квитки на сайті concert.ua зі знижкою 50%! Для цього введи спеціальний промокод 8466040414.

Лише 100 грн. за дводенне свято культури на власному острові, але це дуже вагомий внесок у майбутнє. Підтримаємо українську культуру разом!

 

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.