Артмісто робить подарунки до Дня Незалежності України!


Артмісто робить подарунки до Дня Незалежності України!


Україна святкує свій День Незалежності! Фестиваль Артмісто не міг залишитись осторонь, адже наша мета — якісний розвиток нової української культури. На честь свята ми робимо подарунок від себе, щоб ще більше людей змогли долучитись до підтримки нових талантів та створення незабутнього свята!

Тільки з 22 по 24 серпня купуй квитки на сайті concert.ua зі знижкою 50%! Для цього введи спеціальний промокод 8466040414.

Сто гривень за два дні пригод на власному острові! Ще більше друзів, ще більше вражень. (До речі, вартість квитку на вході — 300 гривень)

Нагадуємо, що ми все ще чекаємо на приїзд таких гуртів, як Atomic Simao, SINOPTIK, MAiAK, CHEROKEY, Гапочка, Оркестр ЧЕ, Panivalkova та готуємо створення ряду арт-об'єктів, що прикрасять Дніпро. І все залежить саме від тебе!

Підтримай українське прямо зараз та отримай ще більше вражень!

Фестиваль культури та творчості «Артмісто» відбудеться 5-6 вересня в Дніпропетровську на Монастирському острові. Організатор фестивалю — ГО «Творче місто». Фестиваль відбувається за підтримки металургійної компанії Інтерпайп та благодійних внесків від громади.

Фестиваль є благодійним заходом. Залучені кошти йдуть на створення нових яскравих арт-об'єктів в Дніпропетровську.

 

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.