Стріт-арт на вулицях Артміста


Стріт-арт на вулицях Артміста


Малювання - одне за найдавніших видів мистецтва. Першим малюнкам людини кілька десятків тисяч років. Це своя особлива форма спілкування. В усі часи малюнок несе у собі не тільки відображення якогось моменту, але й певну емоцію, ба навіть ціле послання.

Так і сьогодні яскраві картини будь якого жанру говорять з глядачем. Мабуть, найзахопливішим напрямом у малюванні є стріт-арт. Він має безліч власних напрямів, але завжди це виклик системі, виклик буденності, виклик глядачеві.

Та чи готові ви самі зробити виклик світу? Адже ви маєте чудову нагоду розкрити себе на фестивалі Артмісто! Серед безлічі напрямів мистецтва, спробуйте для себе малювання. Саме для вас ми готуємо величезний "мольберт" та фарби. Перетворіть свої ідеї на яскраві кольори під чудову музику. А після - насолодіться роботою майстрів у нашій стріт-арт битві та на виставці, що охопить усю територію фестивалю. Але ще є один сюрприз, котрий ми поки що не розкриємо вам. Але приготуйтесь бути враженими!

Фестиваль Артмісто - це свято, що твориться самими глядачами, що відкриває нове та позитивне. Підтримайте вже сьогодні новий крок української культури та отримайте своє власне свято!

Ви є художник та бажаєте представити себе на фестивалі? Заповніть нашу анкету та станьте одним з наших авторів!

 

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.