Fotolab на фестивалі «Артмісто»


Fotolab на фестивалі «Артмісто»


Фестивальний рух в Україні з кожним роком набирає обертів, і організатори мають креативити все більше, аби заслужити прихильність свого глядача й стати справді найважливішою подією літа. Від сьогодні ми будемо потроху відкривати таємниці та розповідатимемо, які ідеї будуть втілені на фестивалі. Почнемо з фотографії, адже без цього «Артмісто» важко й уявити.

Досвід таких арт-столиць Європи як Барселона, Лондон, Берлін вже давно показав, що для мистецтва не потрібні великі гроші, бо його головна функція - бажання виразити свої думки, передати ідею глядачеві. Тому вуличні заходи є чудовою можливістю показати свої роботи, а їхня доступність мотивує людей долучатися до культурного життя: фінансово, беручи участь чи то просто емоційно.

Акції вуличних художників й аматорські виставки мають успіх серед не лише в Європі, а й в Україні. Варто згадати «Цвях» у Нікополі, фотовиставку «HUMAN FACTOR. LAST EDITION» в Івано-Франківську та купу інших, які зібрали багато українських фотографів і згуртували їх навколо однієї теми.

Завдяки «Артмісту» в Дніпропетровську теж з’явиться можливість підхопити загальносвітову тенденцію та провести виставку на відкритому повітрі. Креативна фотолабораторія – це додатковий привід продемонструвати, що у нашому місті живуть і працюють талановиті, натхненні митці, згуртувати їх між собою і просто чудово провести час. Але просто дивитися на роботи досить тривіально, тому фестиваль пропонує створити простір для спілкування творчих людей і довести, що мистецтво може бути безкоштовним і незалежним.
Тому «Артмісто»:
  • надасть можливість молодим фотографам презентувати свої роботи. Адже ще багато нереалізованих у життя планів витає у повітрі, політ фантазії не обмежується буденним баченням речей;
  • навчить всіх бажаючих базовим навичкам гарної зйомки. Кожен бажаючий зможе особисто поспілкуватися з авторами робіт та запитати про професійні хитрощі;
  • запропонує фотографам, які вже мають певний досвід, взяти участь у закритих лекціях задля професійного зростання;
  • покаже всім відвідувачам диво у буденних фотографіях, приймаючи активну участі в творчому житті міста.

Тож, гарно фотографувати може кожен, але не всім вистачає для цього досвіду чи знань. На хвилі натхнення, отриманого від виставки та спілкування з фотографами, пропонуємо пройти разом шлях від фільтрів в Інстраграмі до справжніх авторських шедеврів.

Два дні для вас будуть демонструвати свої роботи кращі автори і колективи з України. Якщо ви не хочете залишитись осторонь, напишіть заявку та станьте одним із тих, про кого говоритиме все місто!

Головне, не забувайте, «Артмісто» - це ваш власний фестиваль і саме ви є головними його організаторами!

 

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.