Рама для дзеркала "Гобіт, або Туди і Звідти"


  Матеріали: Липа, клен, бук, морений дуб, махагоні, амарант, бурштин, лазурiт, вітражне скло.

  За мотивами однойменного твору Джона Рональда Толкiна.

  Дійові особи:

  Смог Золотий - вогнедишний крилатий дракон. Має своєрідну слабкість — він любить загадки і не може встояти перед бажанням розгадати їх, — і розгадувавши, інтуїтивно приходить до вірного рішення (властивість серендіпності). Як і інші дракони Толкiна, Смог володіє здатністю гіпнозу, використовуючи свій зір, і кожного разу, коли він дивився у бік невидимого Більбо, останній випробовував бажання видати себе і розповісти йому все. Використовуючи своє красномовство, Смог також намагався переконати Більбо (і спочатку навіть небезуспішно), що гноми просто обдурили його і нічого або майже нічого не заплатять за послуги «зломщика».

  Більбо Торбин - досить поважний гобіт з шанованої родини. Згодом втрачає свою репутацію через геть непристойні (як для поважного гобіта) заняття: подорожував, товаришував з ельфами і гномами, писав вірші. Та сам він зрештою зовсім не шкодував про «втрачену» репутацію, тим більше, що його статки суттєво збагатилися привезеним з мандрів золотом.

  Гандальф - у Середзем'я він був відомий під безліччю імен, справжнє ім'я Олорин. Мітрандір — у ельфів, Таркун — у гномів, Буревісник — у людей Рогану, Інканус — у людей Півдня, Ґандальф — у людей Півночі. Маяр. Чарівник - Iстарi. Був обраний радою Валар для відправки у Середзем'я на допомогу ельфам і людям і для протистояння Саурону, новоявленому Темному Володареві.

  Торiн Дубощит - гном, спадкоємець Королівства Під Горою, звідки його батько і дід були вигнані драконом Смогом. Він організовує похід з метою повернути скарб своїх предків, в якому також взяли участь дванадцять гномів і хоббіт Більбо Торбин. Жадібний арфіст з сокирою.)

  Страшний Гам-Гам - эксгобiт Смеагорл, раб Кільця.)

  Орел Середзем'я - у книгах Толкiна орли часто використовувалися як засіб несподіваного порятунку героїв, що попали в біду, аналог античного прийому deus ex machina. Допомогли Більбо з товариством врятуватися від гоблінів.

  Верховний гоблін - керманич оркiв Туманних Гір. Орки - народ, що підкорявся Темному Володареві і що складав основу його вiйска. Спочатку створені занепалим Вала Мелькором за допомогою чорної магії — мутанти із спійманих їм новосотворених ельфів. Пізніше стали самостійним народом Середзем'я, що завжди служив Тьмі, та відрізнявся злісними звичаями.

  Троль з молотом. Тролі — злісні істоти, виведені Морготом в Першу епоху Середзем'я. Тролі відрізняються величезним зростом (12-14 футів) та силою, а також надзвичайною потворністю і тупiстью. Шкiра тролів була товстою і грубою, кров мала чорний колір. Будь-який троль на сонячному світлу перетворювався на камінь. Тролі не будували жодних будинків і мешкали в печерах. Харчувалися вони переважно м'ясом — як сирим, так і приготованим різними способами, могли убити ради забави, а награбоване добро складали в печери. Жили, ймовірно, поодинці або невеликими групами.

  Рама для дзеркала "Гобіт, або Туди і Звідти"

    Хоббиты, гномы, дракон, Толкиен, Средиземье

   


   

  Смотрите также

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Стоит посмотреть
Новое


Развитие


Афиша
28.04 19:00
28.04 20:00


Подпишись!


Реклама

Используйте только лучшие стоковые изображения и видео в своей работе!