Реєстрація авторів-учасників фестивалю «Артмісто»


  Артмісто дає унікальну можливість для авторів не тільки показати свою майстерність, але також і вигідно продати свої роботи!
   
  Якщо ви займаєтеся яким-небудь видом творчості або працюєте в сфері культурно-соціального розвитку, ми будемо раді бачити вас серед наших учасників!
   
  Уважно заповніть усі поля нашої простої анкети. Ми розглянемо її і надішлемо офіційну відповідь на зазначену електронну пошту з необхідною інформацією. Зверніть увагу, що подача анкети не означає автоматичне включення апліканта до списку учасників. Автор додається до списку учасників тільки після офіційної відповіді зі сторони організаторів. Ми також не співпрацюємо з релігійними та політичними організаціями.
   
  Кожен зареєстрований учасник отримує додаткове безкоштовне запрошення для свого друга чи близької людини. Реєстрація триває до 20 серпня.
   
  Для учасників, що проводитимуть виключно виступи, лекції, майстер-класи тощо участь є безкоштовною.
   
  Внесок учасника фестивалю, який бажає продавати свої твори, всього 100грн.! Внесок потрібно зробити до 21 серпня. У дні проведення фестивалю вартість внеску становитиме 250 грн. Незареєстрованим учасникам може бути відмовлено у вході за пільговим внеском і запропоновано пройти на фестиваль за ціною звичайного відвідувача.
   

  Поспішайте зареєструватися!
   
  Важливо!
   
  Для митців живопису та фото. Захід відбувється на відкритому повітрі. Ми наполегливо радимо вам зробити прінти своїх робіт і виставляти саме їх. 
  Для учасників ярмарку. Обов'язково вказуйте в примітках, чи потрібен вам стіл. У разі його необхідності розмір внеску може бути змінено. 
  Для винахідників. Обов'язково вказуйте, якщо вам необхідно певне обладнання чи велика територія. У окремих випадках може стягуватись плата за оренду обладнання.
   
   
  Заповнюйте форму тільки якщо ви плануєте демонструвати свої роботи. Якщо просто бажаєте бути присутнім на фестивалі, то збирайте друзів і приходьте 5 вересня прямо до нас!Новини фестивалю


Важлива інформація


Партнерам
Так! Я хочу подтримати фестиваль!

Так! Я хочу подтримати фестиваль!Приєднуйся!