Фестиваль «Артмісто». Фінансові питання.


Концепція фестивалю «Артмісто» та фінансові відносини

Головною метою фестивалю «Артмісто» є розвиток суспільства самовираження крізь творчі та культурні шляхи. Філософія фестиваля полягає у залучені високоякісних митців та діячів культури за для створення атмосфери, що надихає кожного учасника до активного залучення у процес самопізнання та самовираження. Поринаючи у атмосферу Артміста кожен зможе відкрити в собі щось нове. Певною мірою фестиваль творять самі його відвідувачі.
 
Кожен захід потребує певних витрат. На відміну від класичних заходів, ми пропонуємо кожному долучитись то створення власного якісного фестивалю шляхом благодійних грошових внесків чи у інший спосіб. При цьому, чим більше кожен вкладає у загальний процес, тим більше він отримує назад. 
 

Види участі у фестивалі та переваги

Як ми вже казали, прийняти участь у фестивалі можна в різний спосіб. Хтось може стать просто глядачем, хтось покаже свої роботи, можна потрапити безкоштовно чи взагалі стати співорганізатором! Ми зробили різні рівні внесків, кожен з яких має свої переваги.
 
Глядач — перший рівень. Вартість внеску від 200 до 400 грн.
Якщо ви просто хочете гарно провести час, а також зрозуміти, що ж це таке — «Артмісто», то це вибір для вас. Глядачі мають базові можливості. Їм доступна майже вся територія фестивалю, але вони мають окремо платити за ексклюзивні майстер-класи та не мають ексклюзивних знижок та доступу до VIP-локації.
 
Почесний гість — другий й рівень. Вартість внеску від 300 до 600 грн.
Ви полюбляєте мистецтво, прагнете розвитку культури і раді допомогти цій нелегкій справі? Ми щиро вдячні вам! Завітайте на фестиваль, як почесний гість. До ваших послуг: пріорітетний вхід, повний доступ на території фестивалю, в тому числі й VIP-локації, безкоштовний вхід на ексклюзивні майстер-класи, знижки у фірмових закуточках від Організаторів

Увага! Вхід на майстер-класи відбувається у порядку живої черги. Доступ до лекційної зони може бути обмежений у разі переповнення слухачами. Організатори не несуть відповідальності за непотрапляння на захід у разі спізнення до входу. Не зволікайте!

Автор — третій рівень. Вартість внеску 0 - 250 грн.
Автори — наша найбільша цінність. Якщо ви знаєтесь на мистецтві чи профі в певній сфері культури, ми щиро запрошуємо вас взяти участь у нашому фестивалі. Заповніть анкету Автора, отримайте підтвердження, та розкрийте свій талант перед тисячами відвідувачів. Ми пропонуємо кожному не тільки показати, але й продати свій витвір. Зробивши мінімальний внесок ви отримуєте цю чудову нагоду. А для найбільш яскравих талантів ми робимо ексклюзивну пропозицію стати нашою зіркою і отримати винагороду за проведення ексклюзивних майстер-класів.
 
Меценат — найвищий рівень. Внесок 4000 грн.
Бажаєте відчути себе справжнім творцем незабутнього свята? Хочете відчути хвилювання підготовки і вибух ендорфіну при реалізації заходу? Хочете зробити щось дійсно незабутнє? Станьте співорганізатором фестивалю «Артмісто»!
 
Ви отримаєте:
- можливість стати співорганізатором унікального заходу;
- можливість приймати участь у низці організаційних питань;
- максимальний доступ на всій території фестивалю;
- знижки на більшість послуг як Організатору заходу;
- доступ на окрему парковку;
- пріоритетний вхід на фестиваль;
- запрошення на закриту афтер-паті вечірку із зіркками фестивалю;
- можливість фотосесії із зірками фестивалю;
- спеціальні дарунки по закінченню заходу;
- згадування у переліку «ангелів» фестивалю;
- багато інших маленьких та великих приємностей.
 
Напишіть нам, приєднайтесь і разом ми зробимо незабутню подію в культурному житті України!

 
Безкоштовний вхід
 
Тут є цілих два варіанти:
- Якщо ви займаєтесь живописом, фотографією, літературою чи кіно та хочете розкрити свій талант та не будете продавати свої роботи на фестивалі — заходьте безкоштовно! Надішліть нам свою анкету Автора, отримайте підтвердження і зробіть наше спільне свято ще краще! 
- Станьте волонтером фестивалю. Дні проведення завжди переповненні різною роботою і ваша допомога буде нам дуже до снаги. Заповніть анкету волонтера та приєднуйтесь до нашої команди!
 
Також, якщо в вас є діти, обов'язково беріть їх із собою. Дітям до 7 років вхід вільний!

Благодійність

Чому ми називаємо вартість входу внеском? Тому що наша мета полягає не в зароблянні грошей, а в розвитку суспільства. Ми переживаємо складні часи, але це часи можливостей. Від того, куди зараз піде наше суспільтво, залежить то, де ми самі будемо через рік, п'ять чи десять. Де будуть наші діти? Де будуть ті, кому сьогодні 18? Ми хочемо, щоб вони були тут, щоб вони прагнули розвиватись, прагнули розвивати нашу країну. А це можливо лише за якісного розвитку культури. Тож, роблячи внесок в наш спільний фестиваль ви робите невеличкий, але дуже важливий внесок у завтра. А ми зі свого боку зробимо все, щоб ви отримали максимум яскравих вражень від фестивалю «Артмісто»! 
 

Куточок споживача

Якщо ви полюбляєте сухі речення, в нас є що вам почитати.

Договір публичної оферти ГО «Товорче місто»


1. Визначення
1. В цьому документі нижчеприведені терміни використовуються однаково в однині й множині (якщо інше не випливає зі змісту терміна і/або визначення) у наступних значеннях:
1.1. "Організатор" – ГО "Творче місто", що є організатором Заходу.
1.2. "Ануляція" – видалення Квитків із Замовлення з автоматичним переведенням їх у вільний продаж. Замовлення, не оплачене в Період дії броні, анулюється автоматично по закінченні Періоду дії броні (якщо інше не передбачено додатковою інформацією на сайті).
1.3. "Квиток" – друкований документ затвердженого зразку, що засвідчує право Покупця на відвідування (прохід, перегляд, прослуховування) Заходу та містить інформацію про найменування, дату, час, місце проведення, виділене Покупцеві місце на Заході (сектор, ряд і інше), вартість послуги відвідування Заходу, а також додаткову інформацію правового або технічного характеру.
1.4. "Електронний квиток" – документ, сформований з використанням автоматизованої Системи Організатора на паперовому або електронному носії, що засвідчує право Покупця на обмін на Квиток у містах продажу чи безпосереднього проведення Заходу, що містить код, номер замовлення, прізвище та ім'я Одержувача послуги, інформацію про найменування, дату, місце проведення Заходу, виділене Покупцеві місце на Заході (сектор, ряд та інше), вартість послуги відвідування Заходу, а також додаткову інформацію правового або технічного характеру. 
1.5. "Бронь" – сформоване Замовлення, що знаходиться в режимі очікування оплати Покупцем.
1.6. "Період дії броні" – період часу з моменту оформлення Замовлення до моменту вчинення оплати Замовлення, встановлений Агентом в Системі для кожного Заходу окремо, протягом якого Квитки, включені в Замовлення, недоступні для використання іншими особами, крім Покупця цього Замовлення протягом всього Періоду дії броні.
1.7. "Замовлення" – один або кілька Квитків на один Захід, обраних Покупцем із Системи та об'єднаних в Системі єдиним ідентифікаційним номером.
1.8. "Захід" – культурно-видовищний захід, у тому числі театральний спектакль, циркова вистава, концерт, виставка, кінопоказ, фестиваль, шоу, показ мод, спортивне змагання, екскурсія, а також будь-яка інша подія, відвідування якої можливо тільки після пред'явлення спеціального документа – Квитка та/або Електронного квитка.
1.9. "Організатор заходу" – юридична особа, яка має право здійснювати організацію та проведення Заходу на підставі відповідних договорів.
1.10. "Оферта" – даний договір продажу квитків на культурно-видовищні заходи (Публічна оферта ГО «Творче місто»), опублікований за електронною адресою http://artmisto.com/festfinance.html і/або доступний на вимогу покупця в точках продажу квитків.
1.11. "Покупець" – фізична або юридична особа, яка використовує послуги Агента з бронювання і оформлення Квитків на умовах дотримання цієї Оферти.
1.12. "Одержувач квитка" – фізична особа, уповноважена Покупцем отримати придбаний покупцем Квиток, а також та, що володіє правом провести обмін Електронного квитка на Квиток відповідно до умов цієї Оферти.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Ця Оферта регламентує умови і порядок продажу Квитків, а також права та обов'язки, що виникають у зв'язку з цим у Організатора і Покупця.
2.2. Продаж Квитків Покупцеві, в тому числі Електронних квитків, проводиться виключно на умовах цієї Оферти і лише в разі повного і беззастережного прийняття умов цієї Оферти Покупцем (акцепту Оферти). Частковий акцепт, а також акцепт на інших умовах не допускається.
2.3. Якщо Покупець не приймає в повному обсязі умови цієї Оферти, продаж Квитків, в тому числі Електронних квитків, не проводиться. Придбані Покупцем Квитки не можуть бути повернуті, в тому числі в разі відмови Покупця на підставі незгоди Покупця з умовами цієї Оферти після акцепту її умов та оплати Квитка. Повернення коштів за придбані Покупцем Квитки можливе лише в порядку і на умовах, встановлених цією Офертою.
2.4. При придбанні Квитків у Організатора юридичною особою оплата Квитків проводиться юридичною особою тільки за допомогою перерахування коштів на розрахунковий рахунок Організатора на підставі рахунку, що виставляється Організатором.
2.5. Організатор має право вносити зміни в справжню Оферту, але в будь-якому випадку такі зміни публікуються своєчасно і знаходяться в загальному доступі в мережі Інтернет та в точках продажу. Використання Покупцем послуг Організатора після внесення змін до тексту Оферти означає акцепт Оферти з урахуванням внесених змін.
2.6. Умови цієї Оферти дійсні як для Покупців, що здійснюють оплату через інтернет-сайт http://artmisto.com/, так і в точках продажу, і не залежать від форми оплати.
2.7. Організатор має право розірвати Оферту в будь-який час без попереднього повідомлення Покупця у разі порушення останнім умов цієї Оферти та інших правил.
2.8. Ця Оферта набуває чинності з дати її розміщення на сайті Організатора і діє безстроково.


3. ПРЕДМЕТ ОФЕРТИ
3.1. Предметом цієї Оферти є надання Покупцеві послуг з бронювання, оформлення, продажу і доставки (останнє – за додаткову плату) Квитків на Заходи в порядку і на умовах, передбачених цією Офертою (далі по тексту – Послуги).
3.2. Організатор не несе відповідальності за дії третіх осіб з продажу Квитків, що діють від свого імені.
3.3. Відповідно до положень Закону України « Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р, Покупець визнає і погоджується з наданням Організатору своїх персональних даних, а рівнозначно із цим і персональних даних третіх осіб, зазначених Покупцем, які отримані Організатором в процесі оформлення Квитка (Замовлення), а саме: прізвище, ім'я, стать, контактний номер телефону, місто, адреса доставки (у разі надання послуг з доставки Квитків) та адреса електронної пошти. Обробка персональних даних Покупця здійснюється відповідно до законодавства України. Покупець дає Організатору право на обробку його персональних даних у зв'язку з наданням Покупцю Послуг, обумовлених цією Офертою, в тому числі у цілях отримання Покупцем рекламних повідомлень про захід, квитки на які реалізуються Організатором. У зв'язку з тим, що обробка персональних даних Покупця здійснюється у зв'язку з виконанням договору, укладеного на умовах цієї Оферти, згода Покупця на обробку його персональних даних не потрібна. Термін використання наданих персональних даних – безстроково. Покупець гарантує і несе відповідальність за те, що дані, зазначені в Замовленні, є добровільно наданими ними і третіми особами при оформленні Квитка, і всі ці особи ознайомлені й згодні з Офертою.


4. ПРАВИЛА АКЦЕПТУ
4.1. Ця оферта вважається основним документом в офіційних взаєминах між Покупцем і Організатором з купівлі-продажу Квитків. Прийняття Покупцем цієї Оферти здійснюється шляхом послідовного вчинення Покупцем дій, зазначених у п. 4.3 цієї Оферти (акцепт Оферти). Вчинення акцепту Покупцем цієї Оферти проводиться добровільно і рівносильно укладенню письмового договору (п. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України).
4.2. До здійснення акцепту Оферти Покупець повинен бути впевнений, що всі умови цієї Оферти йому зрозумілі і він приймає їх безумовно і в повному обсязі.
4.3. Організатор цієї Оферти Покупцем здійснюється шляхом послідовного вчинення таких дій:
а) звернення до Точки продажу та/або звернення до Інтернет-сайту Організатора;
б) вибір конкретного Заходу та категорії Квитка/ів з наявних на момент звернення Покупця;
в) ознайомлення з умовами цієї Оферти;
г) ознайомлення з віковими обмеженнями конкретних Заходів, а також надання контактного номера телефону, адреси електронної пошти, прізвища та імені Одержувача Електронного квитка, а за умови оформлення доставки Квитка/ов – адреси та часу доставки.
4.4. Після здійснення всіх дій, зазначених у пункті 4.3 цієї Оферти, Покупець, в залежності від обраного способу придбання Квитка: Квитка або Електронного квитка, проводить оплату Замовлення у відповідності з обраним Покупцем способом придбання із відповідним такому способу придбання способом оплати в терміни, передбачені правилами оплати для конкретного Заходу.
4.5. Після вчинення оплати Замовлення Покупець або одержує Квиток самостійно в Точках продажів або шляхом оформлення його доставки (за окрему плату), або самостійно роздруковує Електронний квиток, або здійснює запис Електронного квитка в пам'ять технічного пристрою, що належить Покупцеві, за умови, що такий пристрій допускає можливість демонстрації документа для контролю (сканування) системою контролю доступу в місці проведення Заходу.
4.5.1. При замовленні Квитка за допомогою Інтернет-сайту Покупцеві повідомляється (або направляється sms-повідомлення на контактний номер телефону та/або електронну поштову адресу) ідентифікаційний номер Замовлення, який Покупець зобов'язаний повідомити (іноді разом зі своїми прізвищем та ім'ям, якщо подібне є) при отриманні квитка в Точці продажів або при отриманні Квитка при його доставці. При зверненні в Точку продажів отримання Квитка проводиться на місці або здійснюється його доставка за вказаною Покупцем адресою. Вартість доставки, порядок її здійснення, а також інша суттєва інформація, що відноситься до доставки Квитків, розміщена на Сайті Організатора http://artmisto.com/ і є невід'ємною частиною цієї Оферти.
4.5.2. Відповідно до положень пункту 4.5 цієї Оферти Покупець може отримати Електронний квиток за допомогою його відправки Організатором на вказану Покупцем адресу електронної пошти. Відправлення Електронного квитка здійснюється лише за умови виконання Покупцем зобов'язання по повній оплаті вартості Електронного квитка.


5. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЛАТЕЖУ
5.1. Покупець має право здійснити оплату Квитків будь-яким із способів, запропонованих Організатором, інформація про які знаходиться на сайті Організатора та у Точках продажу.
5.2. Платіж визнається вчиненим Покупцем в момент підтвердження успішної транзакції з боку банку або платіжної системи або в момент надходження грошових коштів до каси Точки продажу.
5.3. У разі оплати Замовлення банківською картою на web-сайті Організатора Покупець зобов'язаний використовувати банківську карту, випущену на ім'я Покупця. Одночасно з цим касир в Точці продажу квитків має право вимагати надання Покупцем оригіналів документів, що засвідчують особу Покупця.
5.4. Електронний квиток може бути отриманий Покупцем тільки за умови формування Замовлення самостійно Покупцем безпосередньо на Інтернет-сайті Організатора та оплати замовлення тільки за допомогою банківської карти або іншим безготівковим способом, інформація про який наведена на Інтернет-сайті Організатора.
5.5. Після оплати Замовлення згідно п. 5.2 цієї Оферти Замовлення вважається проданим і у Покупця виникає право відвідати Захід.
5.6. При несплаті або частковій оплаті замовлення протягом Періоду дії броні Замовлення вважається непроданим і анулюється.


6. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
6.1. Грошові кошти, що надійшли Організатору в якості оплати Квитка/Електронного квитка, підлягають поверненню Покупцеві тільки у разі відміни Заходу. З інформацією про порядок, строки, час і місце повернення квитків можна ознайомитися на Інтернет-сайті Організатора.
6.2. Повернення грошових коштів відповідно до умов цієї Оферти за придбані Покупцем Квитки здійснюється тільки за Квитки, придбані в Точках продажів або на Інтернет-сайті Організатора, якщо дане місце повернення вказано в офіційному листі Організатора Заходу згідно з пунктом 6.1. цієї Оферти.
6.3. Грошові кошти повертаються Покупцеві тільки при обов'язковому фактичному поверненні Покупцем придбаного квитка.
6.4. Повернення грошових коштів відповідно до умов цієї Оферти за придбані Покупцем Квитки завжди проводиться за вирахуванням банківських комісій та вартості доставки замовлених і оплачених Покупцем Квитка/ів (якщо доставка була замовлена й оплачена Покупцем).
6.5. Організатор не здійснює повернення грошових коштів за загублені, пошкоджені Квитки, а також Квитки з будь-якими виправленнями і прихованою будь-яким штучним способом інформацією.

6.6. Повернення коштів Покупцеві, залучених з сайтів онлайн продажу квитків та сайтів спільнокошту регулюється правилами цих ресурсів.


7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
7.1. Покупець має право:
7.1.1. Самостійно з відкритих джерел наводити довідки про ціну Квитків на Заходи та сервісних послугах інших офіційних квиткових операторів при ухваленні рішення про придбання Квитків у Організатора.
7.1.2. Отримувати інформацію про правила продажу Квитків, наявних категоріях Квитків та іншу інформації щодо Заходів, якою володіє Організатор в рамках своїх повноважень, з використанням мережі Інтернет. При цьому Організатор має право без пояснення причин відмовити Покупцеві в бронюванні та/або продажу Квитків.
7.1.3. Вибирати спосіб оплати Квитка із запропонованих Організатором на сайті та/або Точках продажів Організатора. При цьому Покупець зобов'язаний самостійно ознайомитися з правилами користування тим чи іншим способом платежу.
7.1.4. Направляти відгуки про роботу Організатора за контактами, вказаними на сайті.
7.1.5. За своїм вибором придбати Квиток або Електронний квиток на Захід, якщо можливість придбання Електронного квитка на такий Захід допускається Організатором Заходу і зазначена Організатором на Сайті Організатора.
7.1.6. Покупець має право відмовитися від придбання Квитка у Організатора до моменту вчинення оплати Замовлення відповідно до умов, що передбачені цією Офертою. Така відмова потягне за собою припинення перед Покупцем всіх обов'язків Організатора.
7.2. Покупець зобов'язаний:
7.2.1. Детально ознайомитися з усіма правилами покупки Квитків та умовами цієї Оферти й прийняти їх при здійсненні покупки Квитка, а також всі додаткові правила, що регулюють відносини Сторін відповідно до цієї Оферти.
7.2.2. При оформленні Замовлення необхідно надати вірну, точну і повну інформацію про себе. Покупець визнає, що він несе повну відповідальність за дані, що повідомляються Організатору. Покупець визнає, що не має жодних претензій до Організатора за некоректно оформлене Покупцем з використанням Інтернет-сайту Організатора Замовлення, так як сам не переконався в його коректності під час вчинення оформлення.
7.2.3. Оплатити у повному обсязі вартість оформленого Замовлення.
7.2.4. У разі придбання Квитка за допомогою Інтернет-сайту Організатора за умови оплати шляхом безготівкового перерахування грошових коштів за Замовлення без оформлення послуг з доставки, звернутися в Точки продажі Агента не пізніше дати проведення Заходу для отримання Квитка. В момент звернення щодо отримання Квитка повідомити ідентифікаційний номер Замовлення, а також пред'явити документ, що засвідчує особу Покупця або Одержувача Квитка. Пред'явлення документа необхідно для виключення можливих шахрайських операцій. У разі, якщо Покупець або Отримувач квитка не вчинив своєчасно обмін Електронного квитка на Квиток з причин, не залежних від Організатора, Організатор визнається тим, що належно виконав свої зобов'язання, передбачені цією Офертою. Покупець не має права пред'являти претензії до Організатора у разі неотримання Квитка до дати проведення Заходу з причин, не залежних від Організатора.
7.3. Організатор має право:
7.3.1. Вимагати від Покупця дотримання всієї процедури оформлення/оплати Замовлення за правилами, викладеними в цій Оферті.
7.3.2. При відмові Покупця прийняти справжню Оферту на викладених у ній умовах відмовити Покупцеві в продажі йому Квитка і наданні Послуг.
7.3.3. Будь-коли виробляти модифікацію будь-якого програмного забезпечення Системи Організатора, в тому числі Інтернет-сайту, призупиняти роботу програмних засобів, що забезпечують функціонування сайту, при виявленні істотних несправностей, помилок і збоїв, а також в цілях проведення профілактичних робіт і запобігання випадків несанкціонованого доступу до сайту.
7.3.4. Встановлювати та змінювати тарифи на свої Послуги в односторонньому порядку і в будь-який час.
7.3.5. Включати в вартість Замовлення і стягувати з Покупця Сервісний збір. Вартість доставки Квитків оплачується окремо.
7.3.6. Вимагати від Покупця повної оплати Квитка або Електронного квитка перед тим, як справити продажу Квитка.
7.3.7. Анулювати оформлене Замовлення, якщо воно не буде оплачене в Період дії броні. Анульоване Замовлення не може бути відновлено для повторної оплати, окрім як шляхом створення Покупцем нового Замовлення.
7.3.8. При недотриманні Покупцем будь-якого з пунктів Оферти відмовити йому в подальшому наданні послуг.
7.4. Організатор зобов'язаний:
7.4.1. Надавати Покупцю:

- необхідну інформацію про конкретні заходи;- необхідну інформацію про дати, місце і час повернення коштів за придбані Квитки в разі скасування/заміни/переносу Заходу. Підставою для надання такої інформації є офіційний лист Організатора заходу;

- інструкції для оформлення/оплати/отримання Квитка. Вичерпною інформацією вважається та інформація, яку Організатор публікує на сайті та надає до Точки продажу та кас Агента.
7.4.2. Не використовувати персональні дані Покупця для несанкціонованої розсилки матеріалів, що не відносяться до оформлення Замовлення.


8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
8.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань, передбачених цією Офертою, Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України та умовами цієї Оферти.
8.2. Відповідальність Організатора перед Покупцем обмежується функцією організації та здійснення доступу до місця проведення Заходу.
8.3. Організатора не несе відповідальності за невідповідність наданих послуг очікуванням Покупця та/або його суб'єктивній оцінці. Поради та рекомендації, надані Покупцю, не можуть розглядатися як гарантії.
8.4. Покупець приймає на себе всі можливі комерційні ризики, пов'язані з його діями по допущенню помилок і неточностей у наданих ним своїх особистих даних.
8.5. Організатор не несе відповідальності за будь-які збитки та моральну шкоду, понесені Покупцем в результаті помилкового розуміння або нерозуміння ним інформації про порядок оформлення/оплати Замовлення, а також отримання і використання Послуг.
8.6. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цією Офертою, якщо таке невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних за даних умов обставин. До обставин непереборної сили, зокрема, відносяться: стихійні лиха, військові дії, страйки, стихійні безлади і протести, дії та рішення державних органів влади, збої, що виникають в телекомунікаційних і енергетичних мережах.
8.7. Організатор не несе відповідальності за працездатність і/або захищеність інформаційних каналів зв'язку, що використовуються Покупцем для звернення до Інтернет-сайту Організатора, а також за збереження інформації, в тому числі Електронного квитка, отриманого Покупцем відповідно до умов цієї Оферти.
8.8. Всі претензії або позови, пов'язані з цією Офертою, повинні бути заявлені в письмовому вигляді протягом 10 (десяти) календарних днів з дати їх виникнення. Після закінчення зазначеного терміну претензії розглядатися Організатором не будуть.


9. ОКРЕМІ ПОЛОЖЕННЯ СТОСОВНО ЕЛЕКТРОННИХ КВИТКІВ
9.1. При придбанні Електронного квитка Покупець в будь-якому випадку зобов'язується повідомити свою дійсну адресу електронної пошти, телефон, а також вказати свої прізвище та ім'я Одержувача Квитка (в окремий випадках паспортні дані, якщо є такі вимоги згідно із Законами України та/або Принципала і/або Організатора). У разі ненадання такої інформації (дійсних адреси електронної пошти, телефону, прізвища та імені Покупця і Одержувача Квитка, паспортних даних), а так само у разі надання неправдивої або недійсною інформації, Організатор вправі відмовити Покупцеві в придбанні Електронного квитка.
9.2. Покупець приймає і погоджується з тим, що він повною мірою несе відповідальність за повідомлення помилкової або недійсної електронної поштової адреси.
9.3. Електронний квиток відсилається Покупцеві на його електронну поштову адресу лише за умови дотримання Покупцем умов цієї Оферти про оплату вартості Електронного квитка і Сервісного збору (у разі, якщо Сервісний збір стягується).
9.4. Покупець зобов'язаний самостійно і за свій рахунок здійснити друк Електронного квитка. При здійсненні друку Електронного квитка Покупець повинен переконатися в належній якості друку Електронного квитка. У разі невиконання або неналежного виконання обов'язку, встановленного цим пунктом, Покупець повною мірою несе відповідальність за подібні дії (бездіяльность), в тому числі в разі відмови Організатором Заходу в проході на Захід. Організатор не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникають у Покупця, у разі порушення умов цього пункту, у зв'язку з тим, що Агент не є стороною за договором надання послуг, пов'язаних з проведенням Заходу.
9.5. Покупець має право, якщо подібне допускається Організатором Заходу і на це вказано в момент оформлення Електронного квитка на Інтернет-сайті Організатора, при проході на Захід пред'явити Електронний квиток, що зберігається в пам'яті технічного пристрою, що належить Покупцеві, за умови, що такий пристрій допускає можливість демонстрації документа для контролю (сканування) системою контролю доступу в місці проведення Заходу.
9.6. Покупець самостійно несе відповідальність за збереження та захист Електронного квитка від копіювання. У разі копіювання Електронного квитка доступ на Захід буде відкритий по тому квитку, який був пред'явлений першим.
9.7. Володар електронного квитка, чиї персональні дані зафіксовані в Електронному квитку (Покупець або Отримувач квитка), за погодженням з Організатором має право звернутися до точки продажу Агента до початку проведення Заходу для отримання Квитка (замість Електронного квитка) на підставі документа, що посвідчує особу. У разі обміну Покупцем/Одержувачем квитка Електронного квитка на Квиток до дати або в день проведення Заходу, Покупець/Одержувач квитка втрачає право здійснити прохід на Захід за Електронним квитком. В такому випадку прохід на Захід буде здійснюватися лише за Квитком.


10. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК
10.1. Суперечки, що виникають при виконанні договору на умовах цієї Оферти, вирішуються з обов'язковим дотриманням претензійного порядку. Претензія подається Організатору в письмовому вигляді з додатком документів, які обгрунтовують пропоновані вимоги, в строк не більше 10 (десяти) календарних днів з дати виникнення причини суперечки. Претензія, що надійшла, розглядається Організатором у термін не більше 10 (десяти) календарних днів.
10.2. При неможливості досягнення згоди, суперечки, що виникли, підлягають розгляду в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
10.3. З усіх інших питань, не передбачених цією Офертою, Сторони керуються чинним законодавством України.


11. ТЕРМІН ДІЇ ОФЕРТИ
11.1.Справжня Оферта набуває чинності з дати її розміщення на сайті Агента і діє безстроково. Положення цього пункту поширюються і на доповнення (зміни) до справжньої Оферти.

Template not found: /templates/Artmisto/rca.tpl