Артмістро: як це було


Два дні. Власний острів, власний фестиваль. Протягом літа кожен бажаючий міг зробити свій невеликий благодійний внесок, та прийняти участь у створенні фестивалю Артмісто.

Що вийшло насправді? Дві сцени, виставки, майстер-класи, спортивна зона, парк скульптур та спільний із компанією Інтерпайп подарунок місту — велопарковки. Понад 100 учасників та понад 1600 відвідувачів — не поганий результат, як для першого та певною мірою унікального фестивалю. Теплий пісок, свіже повітря та епічний фінал з магією вогню та води. Все це — фестиваль Артмісто, що вперше відбувся у Дніпропетровську на Монастирському острові 5-6 вересня. Ми показали, що можна зробити, якщо кожен внесе свою невеличку частинку. І це тільки початок.

Пост-реліз про фестиваль можна прочитати тут, а зараз подивимось як це було на фотографіях, які промовляють краще за слова.

Артмістро: як це булоМаєте власні фото фестивалю? Надсилайте їх нам!

Організатор фестивалю Артмісто — громадська організація "Творче місто". Інтернет-партнер проекту — телекомунікаційна група Vega. Фестиваль проходив за підтримки металургійної компанії Інтерпайп.

 

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.