Артмісто — новий плей-лист гарної музики


Артмісто — новий плей-лист гарної музики


Любиш класну музику? Звісно любиш. Майже напевно твій плей-лист на 99% складається з виключно крутих та відомих гуртів. А як давно ти додав щось новеньке?

Кожна сьогоднішня зірка колись вперше вийшла на сцену, її почули, в неї закохались. Чимало з них в топі вже 10-15 років, або навіть більше.


Новий час — нові відкриття

Артмісто — це фестиваль нових талантів. Ми запрошуємо артистів, які роблять геніальні речі. На тебе чекає ціла галактика вже знайомих та нових зірок, що осяють наш Острів незабутніх вражень!

RayBand, Оркестр ЧЕ, Shanti People, Atomic Simao, Abstract Beats, Syncopation, Julinoza, Sophie Villy, MAiAK та багато інших — ти будеш приємно здивований!

А може втебе самого є що показати? Набір артистів все ще відкрито!

Ми навмисно робимо акцент на молодих артистах. Завжди приємно ходити на концерт, де самі гучні імена. Але не цікавлячись менш відомими артистами, ми позбавляємо їх натхнення. Хтось з них їде з країни в пошуках кращої долі, хтось просто свою творчість як проект. Це призводить до дефіциту «свіжої крові» на великій сцені та розквіту низькоякісної попси. Наслідки для культури ми наочно бачимо вже сьогодні.

Фестиваль — це реактор, який рушить культурний прогрес. І саме від тебе залежить його розвиток. Зробивши внесок в розвиток нової української культури, ти надихаєш талановитих митців продовжувати творити, не зупинятись, вдосконалювати свою майстерність. Натомість ти отримуєш нескінченну вдячність від артистів у вигляді нових їхніх творів, нових арт-об'єктів, нових перфомансів, нової музики в твоєму плей-листі!

 

Смотрите также
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.