Правила участі в фестивалі «Артмісто»


Дані правила встановлюють загальні принципи і норми для усіх учасників фестивалю мистецтв "Artmisto"


Загальні положення

1. Фестиваль мистецтв «Artmisto» є місцем для вільного виявлення своїх творчих ідей. Таким чином будь-який присутній може вільно демонструвати свої авторські роботи. Зареєстрованим учасникам гарантовано надається можливість продемонструвати свої роботи в повній мірі. Незареєстровані учасники самостійно вишукують можливість демонстрації своїх творів в рамках встановлених правил.

2. Для зручності учасників територія проведення розділяється на сектори, в кожному з яких представлено конкретний напрям мистецтва. За кожним з розділів закріплений свій куратор. Учасники фестивалю зобов’язані дотримуватися вимог з подання робіт, зазначених куратором. Зокрема: часу та тривалості виступу, місця розміщення своїх робіт і т.п. Для кожного учасника можуть бути встановлені свої конкретні вимоги, які обумовлюються куратором заздалегідь.

3. Фестиваль проходить на відкритому повітрі. Учасники зобов’язані самостійно заздалегідь вирішити питання захисту своїх творів від можливої ​​негоди, а також питання свого розміщення на випадок ночівлі. Організатори надають місце для кемпінгу на території фестивалю.

4. Кожен автор самостійно несе відповідальність за збереження своїх робіт.

5. Можливості учасників можуть бути обмежені в залежності від розміру внеску, що вони зробили. Детальні умови категорій учасників прописані у Фінансових питаннях.Порядок участі

1. Кожен, бажаючий взяти участь у фестивалі може зробити це шляхом відповідного благодійного внеску. В залежності від розміру внеску, відвідувачу можуть надаватись або не надаватись додаткові послуги. Детальніше про рівні внесків написано на сторінці Фінансові питання (http://artmisto.com/festfinance.html) Якшо людина бажає в якості автора, вона зобов’язана заповнити Анкету учасника на офіційній сторінці фестивалю до 13 серпня.

2. Подача анкети означає автоматичне включення учасника до списку авторів. Всі надіслані анкети розглядаються організаторами, після чого автору надсилається офіційну відповідь на електронну пошту, вказану в анкеті.

3. Зареєстрованим авторам гарантовано виділяється час / місце для демонстрації своїх творів.

4. Автори, які не пройшли реєстрацію, також мають право на демонстрацію своїх робіт, проте вони зобов’язані самостійно вишукувати можливість для цього.

5. Організований продаж власних виробів може виконуватись виключно за попередної домовленості з організаторами.
6. Кожному відвідувачу фестиваля буде предоставлено на вході спеціальний браслет. Організатори та служба безпеки мають право в будь-який час перевірити наявність браслету у людини на території фестивалю. У разі відсутності браслету людині буде заборонено знаходитись на території проведення заходу.Політика культурної спільноти

1. Головна мета фестивалю - зустріч та спілкування авторів різних творчих напрямків, обмін думками і новими культурними та творчими ідеями. Кожен учасник визнає, що думки авторів та їхні погляди на культуру та творчість можу відрізнятися, однак висловлювати свою думку слід в цивілізованій та культурної манері.

2. Організатори фестивалю не поділяють думку, що творчість тотожна вседозволеності. Відсутність культури та виховання може припинятися Організаторами самими рішучими заходами в рамках законодавства України.

3. Учасники фестивалю зобов’язані дотримуватися правил чистоти та гігієни на території фестивалю. Порушники можуть бути оштрафовані Організаторами або притягнуті до відповідальності силами правопорядку.

4. За порушення Правил поведінки на фестивалі та/чи норм Українського законодавства учаснику може бути заборонено знаходитись на території фестивалю та притягнуто до відповідальності згідно діючого закону. В цьому випадку ніякі витрати учасника не компенсуються.Культурна політика

1. Організатори не ставлять жорстких обмежень ні за видами мистецтв, ні за тематикою. У той же час категорично заборонені до демонстрації твори, що:

- ображають почуття інших учасників фестивалю;
- несуть потенційну небезпеку для оточуючих;
- порушують законодавство України;

2. Особлива перевага віддається авторам з позитивною тематикою робіт.Спортивно-розважальні заходи

1. Artmisto приділяє увагу пропаганді здорового способу життя та позитивного проведення часу. З цією метою на території фестивалю організовані різні спортивно-розважальні заходи.

2. Особи, які бажають взяти участь у подібних заходах, зобов’язані чітко дотримуватися усіх вимог поведінки і техніки безпеки, що пред'являються інструкторами.Питання безпеки

1. Учасники фестивалю розуміють, що відвідування будь-якого масового заходу несе ймовірну небезпеку для здоров’я в разі недотримання елементарних норм. Учасники зобов’язуються дотримуватися усіх вимог з безпеки, що прописані Організаторами, норми, описані в пункті «Політика культурного товариства», а також законодавства України. З питань безпеки на вході на територію фестивалю служба безпеки може проводити догляд особистих речей відвідувачів.

2. Учасники фестивалю несуть особисту відповідальність за збереження свого здоров’я і безпеку своїх речей і творів.

3. Категорично заборонено влаштовувати несанкціоновані дійства, пов’язані з небезпекою для оточуючих.

4. При проведенні вогняного шоу глядачі зобов’язані перебувати за межами зони виступи, окресленої Організаторами.

5. Фестиваль проводиться в спекотну пору року. Учасники фестивалю зобов’язані самостійно і завчасно вирішити питання захисту від сонця (головні убори, окуляри тощо).

6. Категорично забороняється розпивання високоградусних алкогольних напоїв.

7. Для вирішення конфліктних ситуацій учасники можуть звернутися до Організаторів або представників органів правопорядку.


Відповідальність сторін

1. Учасники фестивалю несуть особисту відповідальність за збереження свого здоров’я і безпеку своїх речей і творів. Твори розміщуються на відкритому повітрі, учасники зобов’язані самостійно турбуватися питанням збереження творів на випадок дощу та інших погодних явищ. Організатори не несуть ніякої відповідальності і ніяк не відшкодовують збитки завдані учаснику або його майну в результаті дій / бездіяльності третіх осіб.

2. Учасники фестивалю несуть особисту відповідальність за цілісність і збереження майна, наданого їм в користування Організаторами.

3. Організатори фестивалю не несуть відповідальності за якість продуктів харчування і напоїв, придбаних у третіх осіб.
 
4. Організатори не несуть ніякої відповідальності і ніяк не відшкодовують збитки завдані відвідувачеві фестивалю або його майну в результаті дій / бездіяльності третіх осіб.

5. Організатори не несуть відповідальності за настання обставин непереборної сили. У разі форс-мажору захід може бути скасовано.Організатори заходу: Громадська організація «Творче місто»

Template not found: /templates/Artmisto/rca.tpl