Місце проведення фестивалю Артмісто


 

Це - таємна карта острова, на якому 5-6 вересня лише на два дні з'явиться Артмісто, місто творчості та самовираження. А ще тут сховано скарби.

 

Та придивимось трохи уважніше.Гучна сцена, місце, де можна відірватись на повну під кращі драйвові гурти. Знімайте взуття, та розпалюйте себе гарячим піском та нестримною енергією музики!


Релакс сцена, де окрім магії затишної музики будуть проходити літературні читання, майстер-класи, інтерактивні івенти з розвитку особистості;


Зона візуального мистецтва з виставками, стріт-арт батлами, мітингами;


Особистий розвиток. Пізнайте себе з нової сторони, розкрийте свої нові можливості, відправтесь на свій власний внутрішній острів гармонії та досконалості.


Кіно під зірками та з цікавими лайфхаками для тих, хто хоче гарно знімати власноруч;


Love-made майдан. Наші митці роблять дивовижні речі, що несуть тепло та любов. Теж маєш хобі та щось майструєш? Приєднуйся до нашої елітної групи авторів!


Спорт та активний відпочинок. Справжнє життя — це нестримна енергія. Спробуй себе на нашому спеціальному майданчику, або насолодитись виступами справжніх профі екстремального спорту.

Спеціальна зона для дітей. Вже маєте нащадків? Надайте їм вірний вектор культурного розвитку! Наші майстри готують цікаву та захопливу програму, що спрямована на розвиток дітей.

А ще: найсмачніша фуд-зона, унікальний сценарій та пошуки скарбів! тож поспішай забронювати місце!

 

 

Артмісто — твій власний острів, твій власний фестиваль!

Template not found: /templates/Artmisto/rca.tpl